Závodní běh

Posted on Posted inSport

Jsem hodně sportovně založený člověk, takže jsem opravdu velice ráda, že i můj přítel si se mnou rád vyběhne někam do přírody. Já jsem totiž jako dítě dělala závodně atletiku, takže mi to zůstalo i nyní do dospělosti. Taky si vzpomínám ale na ty časy, kdy mi moje maminka stále vymlouvala to, abych dělala atletiku, protože moje maminka byla baletka, takže si samozřejmě taky přála, aby je jediná dcera byla baletka taky. A balet jsem zkoušela asi půl roku dělat, ale nebylo to ono. Sice jsem byla opravdu hodně štíhlá, ale byla jsem zase moc vysoká, takže jsem všude na baletu vyčnívala, a to se asi nelíbilo ani mým učitelům na balet.

Závodně jsem běhala.

Tak jsem si řekla, že budu dělat něco jiného a vybrala jsem si atletiku. Taky jsem k tomu chvilku plavala, ale když jsem měla dva sporty dělat takhle profesionálně a pořádně, tak jsem si raději vybrala jenom jeden, bych to dělala kvalitně. A plavu taky stále, spíše jenom tak rekreačně a pro zábavu, ale stále dělám závodní atletiku. A je to opravdu velice zajímavý sport a mě to baví a já si říkám, že nevím, co bych dělala, kdyby mého přítele běhání nebavilo. A třikrát týdně chodím a běhat a vždycky jednou za čtrnáct dní jedeme někam po celé republice, kam si zajedeme autem a potom tam někde běháme, abychom taky měli jinou trasu.

Miluji běhání.

Nás s přítelem tohle opravdu hodně baví, protože nás to s přítelem taky spojuje. A tady jde alespoň vidět, že pokud se lidé snaží a sportují, tak jsou nejenom zdravější a nemají velký pupek, jak to vždycky říkám a babička, ale taky se spojují tím, že mají něco společného. A můj sen byl, abych měla s přítelem hodně koníčků a taky to, abych vůbec nepřibírala na váze. A běhání tohle nadmíru splňuje. A jaký sport je pro vás nejvíce oblíbený? Vím, každý má jiné záliby, ale věřte mi, že je mnoho lidí, kteří ani nesportují, jenom stále sedí doma, což mě osobně by vůbec nebavilo.