Stávající informační systém převeďte na kvalitu

Posted on Posted inSlužby

Opravdu stačí jen minimální úsilí k tomu, abyste dosavadní softwarový systém firmy zdokonalili. I když se Vám zdá, že ten současný je dostačující, divili byste se, kolik nového se změnilo.

obchodní informace

Kolik času a energie Vám ušetří kvalitní informační systém pro Vaši firmu.
Ačkoliv si myslíte, že nepatříte mezi obrovské firemní monopoly, které se na trhu drží už jen svou pověstí a uznávanou značkou, i Vaše firma se může jednou dostat na výsluní. A neříkejte, že všechno, co se týká výroby, obchodu a zaměstnanců máte v pohodě pod palcem!

  • Nikdy se nehroutíte před termínem odevzdání zakázky?
  • Máte klientelu, která plní fakturační termíny?
  • Odborné posty ve Vaší firmě jsou vždy obsazeny profesionály, nebo jen zaplácnete takový post rychlým přesunem nějakého zaměstnance?
  • Můžete si okamžitě v daný moment zjistit stav firmy po stránce výroby, obchodu, nebo odbornosti lidských zdrojů?
  • Finanční plán máte také přehledný?
  • Znáte své příležitosti a rizika?
  • A účetnictví – jste spokojeni s jeho vedením?

Otázek se rázem naskýtá mnoho. Jde jen o to, zda je Váš softwarový systém firmy uspokojující, nebo jsou v něm trhliny, které řešíte operativně. Tudíž neplánovaně. Neříkejte, že se Vám takové rychlé konání nikdy nevymstilo.
Víte, jedině s kvalitním informačním systémem můžete pracovat daleko efektivněji, než doposud. Nic Vás nezaskočí, i když se některých starostí nezbavíte. Ale ty nesouvisejí s vedením firmy. Ty budou stále a v každé firmě.

podnikání

Je důležité být informován o celé firmě ze všech úhlů pohledu. A nepotřebujete k tomu nic jiného, než efektivní informační systém, který bude na Vaši firmu ušit na míru. Nemusíte hned bezhlavě kupovat celý SW. Vyberte si z něj jen takové komponenty, které budete plně využívat. Nač platit za aplikace, o nichž už nyní víte, že budou ležet ladem. Nakonec není problém je dokoupit, až začne Vaše firma, např. expandovat za hranice státu.