Pečujte o sebe i svou pleť

Posted on Posted inNezařazené

Vaše tvář toho o vás řekne často víc, než byste chtěli. Projevují se na ní jak nelítostný zub času, tak všechny starosti okolo. Někdy se ani pořádně nevyspíme a už se zase musíme vrhnout do každodenního kolotoče doma i v práci, děti rostou a zlobí a vám nezbývá moc času na sebe. Stačí si udělat pár minut denně a uvidíte rozdíly brzy. Správnou a pravidelnou péčí si totiž zajistíte, že vaše pleť bude pořád vypadat svěže a mladistvě, i když se začnou objevovat první vrásky. A jak na to?

odličovací polštářek

· Začněte životosprávou: správně a zdravě jíst se vyplatí. Jde to vidět ne jenom na postavě ale celkovém vzhledu. Navíc budete mít určitě více energie a všechny úkoly se vám budou zvládat lépe. Budete vypadat zdravější a mladistvější. Zmizí nepříjemné pupínky a celkově se vzhled pleti zlepší. K pití si pravidelně každý den dopřávejte kvalitní zelený čaj. Stačí se podívat na Japonky, jak vypadají krásně a dožívají se vysokého věku. To hlavně díky zelenému čaji. Nezapomínejte také hodně spát a odpočívat.

· Pravidelně odličujte: nikdy nechoďte spát neodlíčená, i když přijdete domů pozdě. Když budete tohle dodržovat, v pozdějším věku, budete rády, že jste to tak dělali.

· Pleť čistěte: každé ráno i večer před spaním si vyčistěte pleť pleťovou vodou nebo micelární vodou. V pleti se totiž usazuje spousta nečistot z vnějšího okolí, jako je prach, nečistoty nebo pot. To všechno ucpává póry, pokožka nemůže dýchat a potom nevypadá vůbec hezky.

· Krémujte: vhodný krém je základ všeho. Pravidelně se natírejte, ráno lehkou vrstvu naneste pod make-up a večer si dopřejte výživnější porci krému na noc. Vybírejte podle typu své pleti nebo vsaďte na klasiku a pořiďte si obyčejnou klasickou modrou niveu. Roky ověřený univerzální krém, je stále oblíbený a to oprávněně. Některé ženy se dokonce nemažou žádným jiným. Klasika je hold klasika a někdy je lepší než všechny nejlepší novinky.
asiatka s kloboukem

· S obličejem cvičte: obličejová jóga nebo gymnastika, je trend posledních let a slibuje omlazení pleti, pomoc s povislými víčky nebo kůží na krku. A ženy, které ji cvičí, si ji nemohou vynachválit. Něco na tom opravdu bude a za zkoušku nic nedáte. Stačí vám pár minut denně, cvičit ji můžete kdekoliv a nic vás to nebude stát. Na internetu najdete základní cviky, které se stačí naučit, a potom si můžete cvičit, kdy budete chtít.