Jumpy Space Tourer od CITRÖENU

Posted on Posted inNezařazené

Velmi oblíbený francouzský vůz od firmy Citröen, pro jeho velikou variabilitu, ocení jak rodiny s dětmi, tak vícečlenné skupiny přátel pro cestování a dovolené, tak drobní i střední podnikatelé a velmi výhodný je tento model i pro činnost taxikářů. Možnosti jeho úprav jsou velmi zajímavé, auto lze uzpůsobit různým provozním podmínkám a také výbava a jeho konstrukční a provozní vlastnosti jsou velice zajímavé.
citroen při jízdě
· Na první pohled nás upoutá přední maska s elegantním širokým nárazníkem, se zabudovanými černými sacími otvory.
· Denní světla s vertikálními LED diodami umístěná v prodloužení oblouku blatníku jsou perfektně začleněna do nárazníku nad mlhová světla.
· Zajímavostí tohoto vozu je i ta skutečnost, že se dá pořídit ve třech téměř konfekčních délkách a to XL v délce 530 cm, M v délce 495 cm a XS v délce 460 cm.
· Neméně důležitý je fakt, že tento model dodávky je maximálně 190 cm vysoký a proto se s ním může vjíždět bez omezení do podzemních garáží a obchodních center.
· Umožňuje najednou přepravit až 9 osob.
· Pokud potřebujete převážet naopak větší náklad, sedačky lze sklopit nebo jednoduše zcela odstranit.
· Luxusní provedení SpaceTourer Business Lounge je již opravdovou mobilní kanceláří, za tmavými skly a v kožených sedačkách lze pohodlně vést i důležitá jednání.
krása Citroenu
· Mezi užitečné funkce patří otevírání bočních posuvných dveří vsunutím nohy pod okraj zadního nárazníku.
· Ve voze je několik nových technologii jako například head-up displej, kamera čtoucí dopravní značky, tempomat, který přizpůsobí rychlost vozidlu jedoucí před Vámi, nebo automatické brždění v kolizních situacích.
· Jízdu Vám zpříjemní sedmipalcový displej s 3D navigací, kterou lze ovládat postaru lehkým dotykem, nebo nově i hlasem.
· Skvělou volbou je také couvací kamera s možností zoomování v úhlu 180 stupňů.
známé logo Citroenu
· Dalším výborným pomocníkem ve voze je varování před opuštěním jízdního pruhu a současně sledování mrtvého bodu.
· Závěrem snad trochu i o pohonu a řízení. Vůz je vybaven naftovým motorem a manuální šestistupňovou převodovkou, s velmi nízkou spotřebou okolo 6,3 litrů na sto kilometrů.
· Další úsporou provozních nákladů se ukazuje i servisní interval 40 000 km nebo 2 roky, což oproti ostatním vozům je dvojnásobek.