Jsem ráda, že jsem žena

Posted on Posted inŽena

Ženy jsou odjakživa velmi zajímavé a pěkné stvoření. A já musím říct, že jsem velmi ráda, že jsem žena. Nevím proč, ale myslím si, že žena to má v životě o mnoho lepší, než muž. Tak například to, že žena má skoro ve všem přednost. A taky se mi líbí, když je muž galantní a pomáhá ženě třeba s nákupem nebo jí otevře dveře. Nyní nevím, jestli tento článek čte nějaká hodně emancipovaná žena, která tohle nemá ráda. Ano, jsou ženy, které chtějí být pouze samostatné a muže neuznávají. Nechtějí ani po mužích, aby jim otevřeli nebo podrželi dveře. Ale proč? Tohle všechno je emancipace? Vždyť každá žena chce mít doma gentlemana a slušného a milého muže, ale musíme jim to umožnit.

Jsem ráda, že jsem žena.

Musíme jim umožnit, aby nám pomohli. Já sama to mám ráda, když je muž citlivý, ale zároveň hodně mužný a má hodně testosteronu. Nevím jak vám, ale mě, jako žene, se to moc líbí a přitahuje mě to. A vám se nelíbí, když vám třeba muž pomůže s nákupem nebo otevře dveře? Proboha proč vám to vadí? Já bych za toto chování byla velmi ráda a ocenila bych ho, ale takové chování u mužů se už bohužel vytrácí. A můžeme za to si my ženy.

Nosíme pod srdcem dítě.

A jak jste na tom vy, milé dámy? Jste rády, že jste ženy nebo byste chtěly být muži? Myslím, že je tohle velmi zajímavé téma, které by bylo asi na dlouho a možná by to vydalo i na tlustou knihu. Nebo přály byste si být v těle muže? Sice má možná tu výhodu, že nemusí zažít bolest při porodu. A vám se líbí, že žena rodí a nosí v břiše své dítě? Já, abych pravdu řekla, tak jsem z toho nadšená. jsem ráda, že mohu pod srdcem nosit své dítě a pak ho celý život milovat. Muži tento pocit neznají a poroto to má příroda tak, že dítě je ponejvíce připoutáno více k matce, k ženě. A já se tomu nedivím. Vždyť od maminky dítě saje mléko. Ale na druhou stranu děláme my ženy, taky velkou oběť. Nevím jak vy, ale já si myslím, že my ženy asi máme dobrosrdečnost už zakódovanou v krvi nebo jinak si to neumím vysvětlit. Nebo vy dobrosrdeční nejste? Nebo za co jste vděčné, že jste ženy? Myslím, že je toho opravdu moc. Všechno má své plusy a mínusy, ale jedno vím jistě. Nikdy bych neměnila a jsem jistě ráda, že jsme žena.