Cvičení v legínách

Posted on Posted inZboží

Cvičíte rádi? Já jsem taková, že jsi bez cvičení opravdu nedokážu představit život. Navíc mám malé dítě, které se mnou taky moc rádo cvičí. A s mým synem moc rádi cvičíme gymnastiku u mě doma. A taky jasné, že chceme taky u toho cvičení doma nějak vypadat. Já vím, že by si řeknete, že to asi nemá žádný vliv, jak jsme doma oblečení. Jenomže to se velmi pletete. Já se synem si dáváme opravdu moc záležet na tom, v čem cvičíme. Je přece logické, že nebudeme chtít cvičit třeba například v džínách anebo nějakých neelastických kalhotách. Anebo třeba já v sukni. Při cvičení mám ráda volnost a taky pohyb a taky kvalitní materiál. Proto jsem si velmi oblíbila legíny na cvičení. Legíny na cvičení mají specifický materiál. Takový materiál, který odvádí pot, ale zároveň větrá a natahuje se, aniž by praskl. A přeci nechceme, aby nám kvůli legínám nějak se zapařila pokožka.

Ráda běhám v přírodě.

Proto legíny na cvičení mám v několika barvách a taky v několika provedeních. Legíny na cvičení mám dlouhé, ke kotníkům. Taky ale mám doma legíny na cvičení, které jsou tříčtvrteční. Takové ty legíny po kolena a musím říct, že dávám přednost v takovém legíny na cvičení, které mají zdvojené švy. A to znamená, že se jen tak nezničí a neprasknou. Mockrát se mi totiž stalo, že mi u nových legín normálně praskl šéf.

I doma ráda cvičím

A musím říct, že jsem z toho byla velmi nešťastná. Dokonce jsem za ty legíny dala taky hodně peněz a taky se roztrhly. Nyní si dávám opravdu záležet na tom, jaký kvalitní materiál kupuji. Protože legíny na cvičení Disstyle se mi moc líbí a mám je velmi oblíbené. A vám záleží na tom, jak jste oblečení při cvičení nebo je vám to jedno: Třeba doma. Když cvičíte doma, tak se oblékáte speciálně na cvičení nebo si vystačíte s obyčejnými tepláky? Víte, někomu je totiž jedno, v čem cvičí. Já ale mám ráda pohodlí a styl.