Ženě sluší sebevědomí!

Posted on Posted inŽena

Odzvonily doby, kdy žena byla podvolená muži a její jedinou povinností bylo, že se starala o své děti a domácnost. O zaměstnání si mohly leda nechat zdát. Naštěstí se objevily feministky, které bojovaly za práva žen a jejich svobodu a také to dokázali. Začaly být sebevědomější, plnily si své sny a teď je na vás, abyste ve stejném duchu pokračovaly a daly tím najevo vděčnost. Patříte mezi ty, kterým sebevědomí chybí? Neustále o sobě pochybujete? Začněte s tím něco dělat a uvidíte, jak se vám změní život.
boxerka s rukavicemi
Nejdříve začněte u sebe. Oblečte si na sebe něco pěkného, naličte se, postavte se před zrcadlo a dlouze se na sebe zadívejte. Pochvalte se. Řekněte si, že jste krásná žena a uvidíte, že vám bude o něco lépe. Máte před důležitou schůzkou, na které potřebujete zapůsobit? Tak zrcadlo bude opět skvělým pomocníkem, díky kterému si můžete nacvičit svou řeč. Cítíte se mnohem lépe? Nebojte se to ukázat veřejnosti.
Až budete mezi lidmi, choďte vzpřímeně a rozdávejte úsměvy kolem dokola, ať vidí, jak jste pozitivně naladěná. Nebojte se odměnit jen tak pro nic za nic. Jste single a slavíte Valentýn, svátek všech zamilovaných? Udělejte si radost a kupte si něco pěkného sama pro sebe. Ukažte, jak se máte ráda. Není na tom nic špatného na tom, sama sobě si něco darovat, naopak to posílí vaši sebedůvěru.
upřený pohled
Přestaňte se bát, nebojte se přijímat výzvy, které okolí kolem vás vysílá. Čím víc překážet překonáte, tím silnější vaše sebevědomí silnější. Abyste na své úspěchy nezapomněla, vytvořte si seznam věcí, které se vám povedli, a až budete o sobě pochybovat, vezměte ho do ruky a přečtěte si ho. Vzpomeňte si, co to stálo práce, než se vám to povedlo. Kdyby vše bylo jednoduché, brzo by nás to omrzelo.
Člověk si musí umět vše vybojovat, stejně jako naše předchůdkyně „bojovnice“, jinak by vše ztratilo význam. Důležité je mít na paměti, že ženskému pohlaví sluší sebevědomí, ale to zdravé, tj. všeho s mírou.