Trampolína 305 – pomocník k lepší náladě i vytoužené postavě

Posted on Posted inZboží

Zdravé sebevědomí

Klíčem k úspěchu v jakékoli oblasti a zároveň k atraktivitě u ostatních lidí je vždy vlastní zdravé sebevědomí. Pokud očekáváte, že vás někdo nebo něco naplní štěstím, aniž byste byli šťastni vy sami uvnitř, budete zklamáni. Neuspokojí vás vůbec nic, ani majetek, ani peníze na účtu, ani sportovní vůz. Musíte zkrátka vždy začít u sebe. Jakmile to uděláte, výsledky se dostaví.

Buďte k sobě upřímní – nalhávat si cokoli nemá žádný význam, nikam to nevede. Zamyslete se nad svou vlastní životosprávou, to je to první nejjednodušší, kde můžete podniknout změny prakticky ihned. Konzumujete dostatek čerstvého ovoce a zeleniny? Jak často si dopřáváte ořechy a semínka? Upřednostňujete celozrnné obiloviny před výrobky z bílé mouky? Zařazujete pravidelně do své stravy luštěniny a omezujete masité pokrmy? Omezujete alkohol, kofein a cigarety?

Kdy jste byli naposledy v přírodě na procházce? Jak dlouho spíte? Nejste příliš pracovně přetížení? Jak zvládáte stres a umíte mu čelit? Netrpíte depresemi? A máte dostatek pohybu?

zahradní trampolíny

Pohyb je základ

Bez pohybu by to nešlo, a to nejen kvůli obezitě, ale hlavně dobré náladě, správně fungujícímu imunitnímu a lymfatickému systému. Vybírejte ze sportů takové, co vám rychle uvolní endorfiny, budou vás bavit, nepřetíží pohybový aparát (hlavně kloubní pouzdra) a budete je moci provádět pravidelně. Že do této kategorie patří plavání, asi nikoho nepřekvapí, voda nadnáší a uvolňuje, působí příznivě na deprese.

okraj trampolíny

Vyzkoušejte trampolíny

Zdá se to možná jako hloupost, ale možná netušíte, jak účinné je pravidelné skákání na odrazové ploše trampolíny 305 Good jump. Během několika vteřin rozproudíte lymfu, hormony štěstí vás doslova zaplaví, budete se cítit volní, nespoutaní, začne vás to bavit a zároveň zaměstnáte většinu svalů a budete zlepšovat svou fyzičku. Skákání se totiž vyrovná běžeckému sprintu, za deset minut toho budete mít dost, že se stěží udržíte na nohou. Začínejte tedy pozvolna, postupně přidávejte tréninkové dávky a uvidíte, že pohyb neznamená být jen přikováni na mučidlech posilovacích strojů v uzavřených posilovnách s vydýchaným vzduchem.