Strach a obavy

Posted on Posted inEkonomika

Spousta z nás může mít někdy více, někdy méně oprávněné obavy. Ptáte se z čeho? Zajímá vás, co by vás mělo trápit a nahánět hrůzu? No, pokud se budeme chtít bavit o financích jako takových, tak třeba vysoké splátky a obava, že nebudeme moci dostát svým závazkům. Nebo že sice pracujeme, podnikáme, ale daňové přiznání nevykazuje takové cifry, co by pomohli v bance k získání snadného a levného úvěru. A už jste slyšeli o hypotéce bez doložení příjmu hypotekybezregistru.cz? Určitě ano, je hojně využívaná, jak v sektoru bankovním, tak v sektoru nebankovním.

finanční jistota

Ovšem je potřeba si o ní povědět alespoň pár základních pravidel. Tak například vždy jí můžete čerpat, ale oproti zástavě nemovitosti. U nebankovní společnosti to vždy nemusí být pouze a jenom nemovitost vlastní, ale můžete finance čerpat i na majetek třetí osoby, pokud s tím bude samozřejmě souhlasit. Pak je dobré vědět, že tento typ úvěru není vázán na žádné dokladování toho, nač vypůjčenou částku využijete. Můžete si s ní naložit libovolně podle představ, potřeb a momentálních možností. Jedná se o velice výhodný produkt, který mohou využít podnikatelé, či živnostníci pro řešení svých momentálních firemních potřeb. A koho zajímá, kam se se žádostí například obrátit v nebankovním světě? Tady pozor, existuje řada ne zrovna solidních firem a vy dříve, než cokoli vyřídíte, můžete přijít o nemalé částky! Velký vykřičník dáváme před společnosti, co hned na začátku požadují jakýkoli vstupní kapitál! Tady byste měli zpozornět a začít využívat kapacitu vlastního mozku! Ano, samozřejmě, nikdo nemůže nic dělat zadarmo, i banka bere odměnu v podobě úroků. Ale solidní nebankovní společnost to má stejně!

profesionální finanční poradci

Nepotřebuje se přiživovat na někdy již tak dost složité finanční situaci klienta. Pomůže mu, rychle, korektně a transparentně a zvolí stejný způsob odměny, úrok. A nemyslete si, i když se bavíme o nebankovním prostředí, nemusí to být vždy úrok nesmyslný!