Profesionální focení Vašeho miminka

Posted on Posted inSlužby

Myslím, že není krásnější okamžik v životě člověka než narození dítěte. Ta chvíle, kdy se Vám téměř zastaví dech a vy poprvé vidíte toho drobečka a nemůžete uvěřit, že se něco takového opravdu stalo. Obrovský nával emocí, štěstí, strachu, zvědavosti. Kéž by šlo tyto pocity uchovat. To bohužel nejde. Navíc, jak všichni víme, ty děti tak strašně rychle rostou. A než se nadějete je z malého křehkého miminka batole a o pár mrknutí dál puberťák.

Novorozenecké ponožky

“Kéž by šel na chvíli zastavit čas”, říká si nejedna maminka, nebo tatínek. A to není zase tak nereálné. Teda samozřejmě, že přímo zastavit čas nesvede nikdo, ale zachytit ty první kouzelné momenty a dny dokážeme. Alespoň ve fotografiích, které dokáží uchovat vzpomínky a alespoň připomenout pocity z prvních dnů s Vaším miminkem. Pokud hledáte někoho, kdo umí focení miminek v Ostravě, je fotograf Jan Vlček tou ideální volbou. S focením miminek má velké zkušenosti a na webových stránkách najdete také důkaz. Fotografie spokojených zákazníků – novopečených rodičů. Prostor, nápady i krásné a rozmanité rekvizity a doplňky má samozřejmě fotograf Jan Vlček připraveny. Na Vás tak zbývají jen dva úkoly. Připravit si dobrou náladu a úsměv na tváři a včas si zarezervovat termín. Ideálním věkem pro focení novorozených miminek je zhruba 7 až 14 dní.

Nožičky novorzence

Jan Vlček se může stát jakýmsi kronikářem Vašich životních milníků. Kromě miminek se soustředí také na těhotenské focení, svatby nebo rodinné fotografie. A mě osobně se teda představa, že budu mít všechny důležité a zásadní okamžiky mého života zaznamenané v jednom duchu a navíc fotografem, který už nás bude znát, libí opravdu moc. Pokud přece jen ještě trochu váháte, podívejte se na webové stránky fotografa Jana Vlčka, kde se o focení miminek v Ostravě dozvíte více. Nepodceňujte působení času a uchovejte si své vzpomínky na vkusných fotografiích.