Čím přispívá mobilní dřevostavba Platinum 4 našemu zdraví

Posted on Posted inBydlení

Buďte více v kontaktu se zemí

Říká se, že kdo se dokáže „uzemnit“, lépe chápe příčiny a souvislosti běžných, každodenních situací a lépe zvládá stres a lépe si poradí v různých konfliktech a mezilidských vztazích. Uzemnění je pojem esoterický, nemá nic společného s elektrickým proudem a uzemněním spotřebičů, potažmo elektrických zásuvek. Máme tím na mysli kontakt s povrchem země, tedy být blíže samotné tělesné podstatě, přírodě a přírodním podmínkám.

interiér domu

Uzemňování e stalo v posledních letech významným trendem, přispívají k tomu speciální barefoot boty a chodníčky, vytvářené pro našlapování bosýma nohama po různých typech povrchů. Být blíže zemskému povrchu může mít i příznivý vliv na psychiku ohledně depresí a úzkostí.

srdce v živém plotě

K uzemnění nám může pomáhat i konzumace čerstvé kořenové zeleniny a mimo jiné i bydlení v přízemí. Výhodu v tomto směru mají chataři a chalupáři a také ti, co vsadili na mobilní dřevostavbu MD Platinum 4 https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1208/.

Mobilní dřevostavby mohou být umístěny buď na betonových patkách, nebo na základové desce. K objektu lze přistavět terasu, pergolu či přístřešek a zvětšit tím obytný prostor, ovšem nedomnívejte se, že je to nutnost kvůli tomu, že jsou tyto objekty uvnitř malé a stísněné, mohou mít velikost běžného dvoupokojového bytu a koncepci vytvořenou tak, abyste se uvnitř cítili příjemně po celý kalendářní rok.

Výhodou bydlení v blízkosti povrchu země je i více ionizovaný vzduch a snazší větrání. Záporné ionty se vyskytují nejvíce u země mimo městské aglomerace, tedy hlavně v blízkosti lesa, vodní plochy, řeky, říčky a potoka, proto je mobilní dřevostavba ideálním řešením v chatových a rekreačních oblastech. Být uzemnění, obklopeni zelení a pěstovat na zahradě vlastní plodiny je důležité zvláště v dnešní době, kdy potřebujeme pro přežití a silný imunitní systém i dostatek ovoce, zeleniny, luštěnin, olejnin a celozrnných obilovin, a ty ze zahrádky jsou samozřejmě nejlepší.