Proč si najmout agenturu

Posted on Posted inSlužby

Marketing je poměrně novodobá disciplína. Především online marketing se začal rozmáhat až v prostředí internetu. Lze tedy říct, že se jedná o vědu velmi mladou, nikoliv však snadnou. Existuje zde mnohou zákoutí, o kterých běžný člověk ani neví. Může vám tak připadat, že marketingová agentura je zbytečnost a vše zvládnete bez problému sami, věřte však, že jste na velkém omylu.

Například online marketing Pardubice vám pomůže mimo jiné i se SEO. Nevíte co to je? Ano, to je právě to, o čem tu mluvíme. Ne všechny aspekty člověk sám zná a umí s pomoci. Pokud tedy nevíte, o čem je řeč, pokračujte ve čtení. Mile rádi vám celou problematiku vysvětlíme a vše uvedeme na pravou míru.

žena u počítače

SEO, nebo také optimalizace pro vyhledávače, je soubor praktik, které pomáhají zvyšovat organickou návštěvnost stránky. Neboli díky správné optimalizaci pro vyhledávače bude právě na vaši webovou stránku, nebo internetový obchod chodit více lidí, kteří vás našli přes nějaký vyhledávač.

SEO můžeme rozdělit hned do několik kategorií. Asi nejhlavnějším rozlišením je podle faktorů, které můžeme přímo ovlivnit v nastavení naší stránky a na ty, které jen tak snadno ovlivnit nemůžeme.

marketingová agentura

Mezi ty nejhlavnější věci, které můžeme sami ovlivnit je například dodržování nadpisů a podnadpisů. Vyhledávače se na to hodně dívají a berou z těchto klíčových částí textu potřebné informace. Také je velmi důležité používat meta popisky u příspěvků, obrázků a článků. Tyto části textu jsou pro vyhledávače opět velmi důležité, nicméně je smutnou pravdou, že hodně lidí o tom neví a na vyplňování těchto okem neviditelných polí kašle – čímž si samozřejmě sami škodí.

Druhou skupinou, jak jsme již avizovali, jsou faktory, které se ovlivňují poněkud hůř a patří sem především reputace vaší stránky. Vyhledávače se dívají na počty zpětných odkazů a zabývají se taktéž tím, zda vaše stránka někde nešíří spam.