Láska? Svatba?

Posted on Posted inLáska

Milujete natolik svého partnera či partnerku? A co takový dárek, který by se jemu nebo jí líbil při vašem výročí? Dáme vám pár tipů, které zajisté oceníte. Blíží se vám právě za několik dnů vaše výročí vztahu, kdy jste se poznali s tou pravou nebo s tím pravým? Jenomže co najednou vymyslet? Dárků na internetu, které by se vám mohli líbit, je spousta. Jenomže každému se líbí něco jiného, a také má naprosto jiné zájmy než třeba jeho kamarád nebo kolega z práce. Proto pokud trochu už znáte svou drahou polovičku natolik, že si už sami troufnete v obchodě vybrat, tak máte o starost méně.

láska

Pro dámy jsou typické například krásné parfémy, které vám rozvoní celý byt, a pro pány to může být také samozřejmě parfém, protože muž má také krásně vonět. Nebo máte snad naprosto jinou představu? Už jste někdy slyšeli o dřevěných hodinkách? Ano myslíme to naprosto zcela vážně. Takové vkusné a navíc moderní hodinky, které ale nebude mít jen tak někdo. Najdou se i jak v pánské verzi tak i v té dámské. Oblečení si musí vyzkoušet asi každý sám nebo snad víte velikost oblečení? Na internetu máte tedy velké množství módních kousků, které se vám určitě budou líbit.

srdce

A co nějaký ten voucher, který nebude zrovna na masáž, ale klidně i na nějaký ten adrenalinový zážitek? Co dobré jídlo v blízké restauraci? Lístky do divadla či kina určitě žádnou příležitost nepokazí. Nebo se snad chystáte požádat svou milou o ruku? Tak to zajisté musíte včas a dobře naplánovat, protože kdo je připravený tak ten vyhrává. Zamluvte si nějaký ten romantický pobyt nebo pakliže máte velké výdaje, tak zajisté oceníte i nějaký ten víkendový pobyt na zámku, kde to bude pro vás třeba to pravé. A co váš nejlepší kamarád? Určitě vás v tom nenechá a pomůže vás s přípravami. Nebo oba chcete zhubnout, ale stále to odkládáte? Tak spolu začněte ještě dnes, zdravý výživa a pohyb ještě nikomu neublížil, ale všeho s mírou. Nemusíte se tedy za ten strhat, a večer se sotva doplazit domů. O tom to není.