Hledáte erotické vyžití?

Posted on Posted inSlužby

Nedokážu si představit, že by se někdo po celý svůj život dokázal obejít bez erotického vyžití, že by si toto odpíral a dokonce mu to vůbec nescházelo. Možná se sice vyskytují v našich řadách i vyslovení poustevníci, jenže kdo vlastně ví, co se odehrává v jejich soukromí, tam, kam už cizí oko nedohlédne, že?

Prostě si nenechám namluvit, že někdo dokáže na celý svůj život erotiku vytěsnit z mysli a odpírat si ji bez toho, že by mu chyběla. Musí chybět. Protože je nám dána do vínku matkou přírodou, a nad přírodou ještě nikdy nikdo efektivně nezvítězil. Zejména v erotických záležitostech.

ladné křivky

Každý člověk potřebuje někoho, s kým by se mohl něžně dotýkat, s kým by se dalo pomazlit a pochopitelně nejlépe ještě něco navrch. Ovšem je známou pravdou, že toto není údělem všech z nás. Že ne každý má ideální protějšek, se kterým by si v těchto ohledech vyhověl. A když už není taková možnost doma, nejednou neuškodí, když si ji člověk dopřeje alespoň na profesionální úrovni.

O prostituci se tu ale nyní nebavme. Ta je sice hypoteticky rovněž potěšující, jenže u ní nikdo neví, co si může přinést za neduh. A pochopitelně se na ni nejednou nabalují různé kriminální aktivity, a takové potěšení by tedy mohlo člověka přijít i hodně draho. A to nejen co se peněz týká.

ležící slečna

Daleko lepší volbou je tu naopak možnost využití erotické masáže. Při té totiž nehrozí negativa, jež doprovázejí zmíněnou prostituci, tady nejde o žádnou rizikovou hanebnost. Jde tu jen o takové věci, jako sprcha společně s masérkou, body to body masáž či masáž celého těla horkými oleji, a na tom přece nic zavrženíhodného není.

Co by se dalo vyčítat tomu, kdo se rozhodne si takové služby dopřát? Že je v přítomnosti obnažené slečny? No a co? Nevadí to nikomu na nudistických plážích, proč by to tedy mělo vadit tady? Že se ona slečna svého zákazníka dotýká? Oč je to horší než vcelku běžný společenský polibek na uvítanou či rozloučenou? A že se nechá člověk jednoduše masírovat? Podobnou činnost dokonce někdy hradí i zdravotní pojišťovny.

Takže ostych stranou. A hurá na erotickou masáž.