Skvělé zuby

Posted on Posted inSlužby

Kolikrát jsem si říkala, a co by se stalo, kdybych si už konečně nechala opravit svoje zuby. Jako malá jsem měla takovou nehodu, když jsem spadla z kola a vylámala jsem si šest zubů. Od té doby mi opravdu špatně rostou. Jenomže jako dítě jsem se stále nechtěla nechat pořádně ošetřit, takže taky moje zuby podle toho vypadají. A je to opravdová ostuda. Nyní toho velice lituji. Myslím si, že kdybych si hned od začátku nechal zuby pořádně opravit, tak by to nebylo tak hrozné. Jenomže mně se ten úraz stal, asi když jsem měla devět anebo deset let, takže si jistě dokážete představit, jak donutíte malé dítě se nechat ošetřit, když má opravdovou hrůzu ze zubaře a z bolesti.

Ráda se směji.

Nakonec to dopadlo tak, že mi narostly opravdu takové strašně tenké zuby, které se kroutily. A to všechny zuby, které mi v dětství vypadly. Byla jsem z toho nešťastná a dost zoufalá. A nejhorší na tom bylo, že se mi děti už v sedmé třídě začaly posmívat. Proto jsem se podívala na webové stránky clinicplus.cz/, kde mi byly doporučené zubní implantáty. A cena pražských zubních implantátů je opravdu různá, protože záleží samozřejmě na vás, jakou kvalitu chcete.

O zuby dost pečuji.

Je jasné, že všechny zubní implantáty v Praze jsou dost kvalitní, ale prodávají se taky v různých odstínech. Samozřejmě, že když si koupíte nějaké kvalitní pražské zubní implantáty v opravdu krásné bílé barvě, tak zbytek zubů taky musíte udržovat bílé, takže musíte potom pravidelně chodit na udržování vybělení zubů. Myslím si, že opravdu z každými zubními fazetami z Prahy budete spokojení, protože opravdu neznám lepší zubní kliniku, než je tato v Praze. A pražské zubní implantáty jsou taky navíc tak propracované, že z vás udělají člověka, že budete vypadat snad o deset let mladší. Věděli jste to? Že s bílými zuby vypadáte opravdu mladě? Taky cena zubních implantátu z Prahy je různá.