Skladové kontejnery pomáhají při stěhování i rekonstrukcích objektů

Posted on Posted inSlužby

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/heebie-jeebies-28400/to-se-tam-nevejde-18952 v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Lidé se v životě někdy dostávají do obtížných situací, které musí urychleně řešit. Popíšeme vám některé z nich a možná, že právě vy jste něco podobného prožili:

Prodej bytu

Představte si, že jste se odhodlali prodat byt, například ze zdravotních důvodů kvůli nesnesitelnému stresu v městském prostředí. Vadí vám smog, zvýšený hluk, chaos a špatné mezilidské vztahy. Necítíte se tu dobře a tak potřebujete urychleně řešit přesun někam jinam, na venkov či do rekreační oblasti.

námořní přeprava zboží

Napadlo vás, že byste mohli byt co nejdříve prodat a prozatím, než si seženete něco jiného, přestěhovat se (v letním období) na sezonní chalupu. Váš záměr se vám podaří realizovat, ale je tu jeden problém, a sice váš nábytek. Nechcete o něj přijít, ale do chalupy se nevejde. Nemůžete jej ponechat venku na zahradě, ale je tu jistá možnost, jak to zařídit, a sice skladovým kontejnerem, pronájmem OTP sklady. Kontejner vám přistaví kamkoli na zahradu a vy do něj nábytek jednoduše přemístíte a uzamknete přístupová vrata.

skladové kontejnery

Rekonstrukce domu

Zdědili jste dům, ale ten je v takovém stavu, že vyžaduje rekonstrukci? Zároveň jste se rozhodli, že prodáte byt, případně opustíte byt nájemní, pokud jste nájemníci, a do domu se nastěhujete. Rekonstrukci budete provádět svépomocí, a budete potřebovat někam umístit vybavení bytu a domu, které by při rekonstrukci překáželo.

Opět se vám tu může hodit skladový kontejner, jsou to ocelové boxy, v nichž se přepravuje zboží kamionovou dopravou, po železnici i po moři, a kontejnery jsou ze všech stan opláštěné, uzavřené, zabezpečené proti povětrnostním vlivům, i proti krádežím. Můžete v nich bezpečně uskladnit cokoli, co se do nich vejde. Ve vašem případě např. koberce, svítidla, zmiňovaný nábytek, oděvy a obuv i domácí spotřebiče. Tuto úschovnu věcí budete mít navíc na vlastní zahradě kdykoli k dispozici.