Hra s laserovou pistolí má více podob

Posted on Posted inSlužby

Chcete si vyzkoušet ten pocit, kdy budete v aréně stát v úkrytu a čekat na správný moment, kdy vystřelit? Nemusíte se zúčastnit žádného bojového výcviku, protože tuto zkušenost můžete prožít společně s vašimi milovanými i na laser game Lazerfun Praha, která je svým průběhem velmi bezpečnou hrou pro mladou, ale i starší generaci lidí.

Jestli vás zajímá, jak asi probíhá, zjistěte to na vlastní kůži v Lazerfun, kde si rezervujete termín vaší hry a rovněž i arénu, ve které se váš souboj odehraje.

DSC_0204

Hra, která není náročná a vždy pobaví

Na laserové hře je báječné to, že se jí mohou zúčastnit i malí hráči, jakými jsou děti. Paprsky laseru jsou zcela neškodné a zachytí je pouze vesta, kterou na sobě budete mít. Dospělí starší věkové kategorie naopak ocení, že mají taktéž příležitost zúčastnit se zábavy, která je vhodná i pro nich.

Lazerfun vám nabízí 2 dokonale upravené arény, jakými jsou Labyrint a Aztécké chrámy.

  • V bludišti s neonovým osvětlením si přijdete na své i díky prostoru a úkrytům, které můžete využít ve svůj prospěch.

  • Aztécká aréna vám představí naopak hru nejen ve vnitřním prostoru, ale i venku, kde se ocitnete v džungli. Schovat se tedy můžete i na stromech, odkud budete mít tu nejlepší pozici ke střílení.

billboard-right(1)

Velká nabídka her pro všechny

Abyste si mohli návštěvu na laser game zopakovat i častěji než jednou za rok, je pro vás připravena nabídka 11 typů her, které můžete postupně střídat a ve vašich výkonech se zlepšovat. Úrovně hráčů se dělí na začátečníky, pokročilé a profesionály. Díky tomu budete mít jedinečnou příležitost k tomu, jak si udělat program plný vzrušení na tom správném místě a pořád jinak, protože všechny hry v sobě ukrývají jiné téma.

Jestli tedy o nudu nestojíte a vaším přáním je bavit se vždy, když máte chvilku času, laser game je přesně tím pravým ořechovým, co vás dokonale rozptýlí.